Sremska liga: Sloboda – Partizan 1:0

Opšte je uverenje da se Sloboda još uvek nije vratila „u normalu“, posle ubedljivog poraza u 16. kolu od Prvog maja. Teže nego što se očekivalo pobeđen je Partizan i bez obzira na osvojene bodove, u igri izabranika Milana Kneževića ima dosta toga da se popravi. I ne samo u igri!

Iako je igrao dvadesetak minuta, Bojan Stojanović je, bez dileme, igrač utakmice. U 77. minutu, nakon njegovog šuta iz slobodnog udarca, sa dvadesetak metara udaljenosti od gola Jovića, nešto iskosa, lopta ulazi u gol i prolazi kroz mrežu. Jednostavno, mreža nije bila propisno zategnuta. Par minuta kasnije isti igrač još jednom šalje loptu u mrežu, ali na intervenciju pomoćnog sudije Nikole Torme, Selaković poništava gol. Ovog puta domaćin se buni.

Strelac: 1:0 Stojanović u 77. minutu. Ogar: Igralište Šumara. Gledalaca: 150. Sudija: Bojan Selaković (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Ljubojević, Obradović i Vesić (Sloboda), Petković (Partizan). Crveni karton: Obradović, drugi žuti (Sloboda).

SLOBODA: Veljović, Z. Miličević, Miljuš, Nović, Knežević , Balaban (od 62. Perišić), Trbović, Ašćerić (od 46. Vesić ), Ljubojević, Obradović , Mrkajić ‚(od 70. Stojanović ).

PARTIZAN: Jović, Petković, G. Petrović, Tripić, Milić, V. Petrović, M. Radović, G. Radović, Stanojević, Marković, Mlađenović.

Igrač utakmice: Bojan Stojanović (Sloboda).