U Dublju Kamenorezac 76 savladao ekipu Omladinca

Malobrojni gledaoci videli su u Dublju tokom cele utakmice ravnopravnu,otvorenu i pomalo grubu igru u 15. prvenstvenom kolu OFL Trstenik.Sastali su se a posle 90 minuta igre i rastali stari sportski rivali domaći Kamenorezac 76 i gostujuća ekipa Omaldinac iz Ugljareva. Obadve ekipe su u suštini bile požrtvovane ali im je loš džombast teren onemugućavao da pruže više od igre. Ipak to nije mnogo smetalo igrači su navikli na neravnine i uspevali da kontrolišu loptu na terenu. U vođstvo su prvi došli gosti iz Ugljareva,posle jedne brze akcije u 4. minutu i nesmotrenosti odbrane domaćih pogodak postiže Dejan Trifunović. U 25. minutu izjednačenje posle prekršaja u šesnaestercu gostiju nad Sretenom Topalovićem,a sa bele tačke precizan šut i pogodak Nikole Petrašinovića, tako je rezultat izjednačen na 1:1. Gosti ponovo dolaze u vođstvo sa 2:1 u 30. minutu pogodkom Predraga Obradovića, da bi samo minut kasnije ponovo izjednačio na 2:2 danas dvostruki strelac Nikola Petrašinović. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor, u nastavku slična igra otvorena sa dosta prekršaja sa obadve strane, bilo je i šansi a gosti su u 61. minutu utakmice promašili jedanaesterac. Igrači Kamenorezca 76 su želeli pobedu borili se i posle jednog lepog centaršuta Nikole Pecića, najbolji strelac dubljana Darko Blagojević glavom sprovodi loptu u mrežu Omladinca i tako postavio konačan rezultat 3:2 za Kamenorezac 76. Susret je vodio po mnogima jedan od najboljih sudija u OFL Trstenik Marko Digić sa pomoćnicima, jednom mladom damom Tijanom Radosavljević, koja je sa kolegom na suprotnoj strani terena Markom Spasojevićem bila na visini zadatka, odličnim kretanjem i pravovremenim asistencijama pomagala glavnom arbitru. Delegatsku dužnost na profesionalan način vršio je tokom celog susreta iskusni sudija i sportski radnik Slobodan Obradović. Sve u svemu malobrojni gledaoci videli su nižerazredni fudbal i pet regularno postignutih pogodaka, Kamenorezac 76 u narednom 16. kolu gostuje u Medveđi kod ekipe Morava a Omladinac kući dočekuje ekipu Stara Čaršija.

Dublje: Utakmica Kamenorezac 76 - Omladinac Ugljarevo

Stara Čaršija 2 : 3 Velika Drenova
Kamenorezac 76 3 : 2 Omladinac
Mladost 2 : 3 Morava
Topoljak 3 : 1 Rujišnik