Budućnost - INON 2:1
Fudbaleri Budućnosti pobedom su otvorili novu sezonu na srpskoligaškom Zapadu pošto su na svom Parku Pećina, posle velike borbe savladali INON iz Požarevca sa 2:1. U sudaru dve kvalitetne ekipe prevagu na stranu domaćina doneo je novajlija u dresu valjevskog tima Darko Milošević koji je najpre u 40. minutu iznudio penal, nateravši na grešku Stanića, sa bele tačke precizan je bio Ilić, da bi u 64. minutu sjajno asistirao Đurićiču koji glavom sa 6-7 metara vara golmana gostiju Pejovića. Jedini pogodak za INON, koji se u Valjevu predstavio u lepom svetlu i imao nekoliko odličnih prilika, postigao je Jevtić iz penala u 88. minutu, predhodno je golman Budućnosti Radojević u kaznenom prostoru srušio Bojatovića.