Zlatni Džunić na 8. Kupu veterana u karateu

Boranin Dalibor Džunić zasjao je “zlatnim” sjajem na 8. Kupu veterana (WKF karate Federacije), održanom minulog vikenda, u Beogradu, u hali “Ranko Žeravica”. Džunić obezbedio plasman na Balkansko prvenstvo 23. marta u Istambulu.

Dalibor Džunić sa zlatnim odličjem

Dalibor Džunić takmičar karate kluba MB iz Beograda osvojio je zlatnu medalju na 8. Kupu veterana WKF Federacije održanom u hali “Ranko Žeravica” u prestonici Srbije.

Džunić je u polufinalu savladao takmičara iz Doboja 3:0 dok je u finalnom okršaju savlada protivnika iz Zagreba istim rezultatom i plasirao se na Balkansko prvenstvo 23. marta u Istambulu.

-Zadovoljan sam postignutim rezultatom, a prevashodno bih se zahvalio svom sponzoru Brend DISCIPLINA i dizajnerki Ivani Davidović sa kojim smo izvojevali zlatno odličje u hali “Ranko Žeravica” kao i Kristini  Todorović i kompaniji UNFUCKABLE.

Džunić neumorno nastavlja pripreme za Balkansko prvenstvo 23. marta u Istambulu, sa kojeg ćemo detaljno izveštavati.