Zvezdi pripala goleada u Lučanima

Fudbaleri „Crvene zvezde“ savladali su u Lučanima ekipu „Mladosti“ sa 5:2 u 29. kolu Superlige Srbije.

Publika u Lučanima prisustvovala je pravoj goleadi, a prvi se u listu strijelaca upisao Srnić u 17. minutu. Napadali su gosti stalno i imali incijativu, da bi igrači „Mladosti“ iskoristili prvu šansu i preko Pavlovića izjednačili na 1:1. Ipak Babić nakon kornera pogađa za novo vođstvo „crveno bijelih“. U nastavku utakmice Pešić je prvo pogodio sa bijele tačke, a zatim je Pavlović smanjio na 3:2. Pobjednik je riješen u 80. minutu golom Ilića, a Pešić je, tri minuta kasnije, postavio konačnih 5:2.

„Crvena zvezda“ trenutno ima 12 bodova više od „Partizana“, a do početka plej-ofa ima da  još jedno kolo.