OFL Kraljevo: Stubal - Tavnik 2:2

U 22. kolu OFL Kraljeva u derbi susretu u Stublu ekipe Stubla i Tavnika igrale su nerešeno 2:2, ekipa Stubla je imala vodjstvo od dva gola razlike u 50. minutu, oba gola su usledila posle grešaka igrača Tavnika. U tom periodu ekipa Tavnika nije iskoristila nekoliko šansi za postizanje pogodka, ali od 55. minuta pa do 75.og minuta ekipa Tavnika je dominirala terenom i zasluženo stigla do izjednačnja rezultata. Fudbaleri Stubla u zadnjih desetak minuta susreta su bili dominatnija ekipa na terenu i stvorili su nekoliko izglednih prilika, ali ih nisu realizovali. Na kraju rezultat i prikazana igra obe ekipe bila je dostojna jednog pravog derbija sa konstatacijom da ovakve ekipe zaslužuju da igraju najmanje u okružnom stepenu takmičenja. Strelci za Tavnik su bili Djordje Zucović i Predrag Lazarević.

Budućnost 1 : 1 Kablar
Stubal 1 : 1 Tavnik
Omladinac 1 : 0 Stara Čaršija
Miločajac 2 : 1 Progorelica
Zgodačica 1 : 1 Musina reka
Jovo Kursula 2 : 2 Zvezda