SLZ: Sloga BB - Železničar 2:0

Bajinobaštani nastavljaju trku za ulazak u viši rang. Nakon neugodnog poraza u prošlom kolu od imenjaka iz Kraljeva, fudbaleri Sloge su na svom terenu savladali Železnicar iz Lajkovca sa 2:0 (1:0). Utakmica je pocela ofanzivom domacih. Vec iz prve šanse domacin dolazi do prednosti. Igrao se 12. minut kada je Tarabic prihvatio loptu iskosa sa leve strane, uputio se ka šesnaestercu gostiju i preciznim udarcem sa 18 metara pogodio donji desni ugao gola gostiju. Samo pet minuta kasnije Tarabic je ponovo zapretio dalekometnim udarcem koji je golman gostiju Kuzmić ukrotio tek iz drugog pokušaja. U 25. minutu aplauz publike na gradskom stadionu izmamio je levi bek domacih Rastoka udarcem sa ivice šesnaesterca. Siguran gol spasao je sjajnom intervencijom golman gostujuće ekipe. Rano vodstvo uspavalo je domacina, pa su gosti zapretili u 30. minutu. Štoper domacih Miloševic skrivio je prekršaj na 18 metara od gola, slobodan udarac snažno je izveo Ilic ali preko gola.Do kraja poluvremena nije bilo prilika.

Drugi deo utakmice poceo je kao i prvi - golom domacina. Rezervista Lukovic je u 50. minutu, nakon sjajnog prodora, oboren u kaznenom prostoru gostiju. Sudija Jovancevic se nije dvoumio i pokazao je na belu tacku. Siguran izvodac najstrože kazne bio je upravo Lukovic - 2:0 za Slogu. U 65. minutu gosti treba da zahvale sreci što nisu primili i treci gol. Tarabic je sjajno izveo slobodan udarac sa oko 25 metara ali je lopta pogodila desnu stativu gola nemocnog Kuzmica. Nekoliko minuta kasnije Jankovic je po desnom krilu pobegao cuvarima ali je Lukovic za malo zakasnio na centaršut. Domaćin je u nastavku smanjio pritisak ali gosti nisu imali ideju kako da pronađu put do gola. Pet minuta pre kraja sudija Jakovljević pakazao je vezisti domaćih Mijatoviću drugi žuti karton i put u svlačionicu. Igrači Sloge su mirno priveli utakmicu kraju i na radost domaće publike ostali u borbi zs prvo mesto.

Stadion: Gradski stadion  Gledalaca: 1000  Sudija: Jakovljević (Čačak)

Strelci: Tarabić u 12. i Luković u 50. minutu iz penala

Igrač utakmice: Dejan Tarabić

Sloga: Golubović, Rastoka, Cvijović, Milošević, Gligić (Kamberović), Mijatović, Stojanović, Grujić (Timotijević), Tarabić, Jagodić (Luković), Janković

Železničar: Kuzmić, Živković, Jovanović, Marjanović, Simoivć, Ašković, Ilić, Vlatković, N. MArković (D.MArković), Radovančević (Milosavljević), Tomić (Simić)

Šumadija (A) 2 : 1 Budućnost
Rudar (K) 1 : 2 FAP
Mačva 5 : 0 Jedinstvo