Zona Drina: Zadrugar nadigrao Jedinstvo

U 26. kolu zone Drina u Lajkovcu su se sastale ekipe Zadrugara i Jedinstva iz Vladimiraca. Iako je krajnji rezultat bio 4:2 Jedinstvo je pokazalo da zasluženo zauzima 4. mesto u ligi. Igrao se 5. minut, gosti nakon odlične kontre dolaze do prednosti. Pantelić se našao sam u šesnestercu domaćih i lako savladao Tanasijevica. Sledi veliki pritisak Zadrugara . Grujic ne uspeva iz izgledne šanse da poravna rezultat u 20. minutu. Na izjednačenje se čekalo do 40. minuta. Slobodan udarac sa 25 metara Stejanic pretvara u pogodak.

Rezultat prvog poluvremena 1:1 . 49. minut gosti ponovo dolaze do vođstva. Nakon gužve na ivici šesnesterca Matic se izborio za šut i savladao Tanasijevica. Nije se dugo radovao Matic . 60. minut i sjajan potez Bojičića, šut sa 20 metara, Mandić je nemoćan. Samo se 7 minuta čekalo na sledeći pogodak. Posle duplog pasa sa Nestorovicem, Pavlović lako šalje loptu u mrežu za 3:2. Pokušavala je ekipa Jedinstva kontranapadima međutim i na ovom meču odbrana domaćih je fenomenalno obavila svoj deo posla. Još nekoliko šansi za Zadrugar ali su Stejanic i Grujic neprecizni . U 85. minutu nakon kratkog proigravanja Pavlovića, Stejanic šutira sa 20 metara a Mandić četvrti put vadi loptu iz svoje mreže.

Ovo je inače prva pobeda Zadrugara na svom terenu u ovoj polusezoni.

ZADRUGAR : Tanasijevic, Novakovic, Leontijevic, Petrovic (Nestorovic), Živković, Đenisic, Stejanic, Pavlović (Batricevic), Grujic, Bojicic, Avramovic

JEDINSTVO : Mandić, Boskovic (Gligoric), Radovic, Galonjic, Jeremic, Mijailovic (Micic), Brkic, Lukic, Matic, Mirkovic, Pantelić