Zona Drina: Četiri laka komada

Pred nekih 200 gledalaca u Lajkovcu Zadrugar je lako savladao Polimlje iz Prijepolja. Neobična situacija na početku. Gosti su na meč doputovali sa desetoricom a razlog je štrajk većine njihovih igrača. Time je samo bio olakšan posao odličnom domaćinu. Zadrugar je na samom početku preuzeo inicijativu. Dosta lepih poteza i akcija krunisano je pogotkom posle izvanrednog centaršuta Novakovica. Grujic na drugoj stativi lako pogađa nebranjenu mrežu u 18. minutu. Sledi fenomenalna akcija koju je započeo D.Pavlović. Nakon duplog pasa proigrao je Markovića koji oštro centrira i u trepavicu pogađa Leontijevica na drugoj stativi. Sa pet metara Leontijevic šutira visoko iznad prečke iako je Hodzić već bio savladan. Nova dobra akcija počinje od Živkovića. Prelepom dugom loptom pronalazi Leontijevica na levoj strani. Sledi centaršut a Jevtić ne uspeva da izrađenu akciju nagradi pogotkom. Do kraja poluvremena konstantni napadi domaćina uglavnom su završavani bez prave realizacije.

U drugom delu nastavlja se dominacija zelenih. U 51. minutu opet u glavnoj ulozi Grujic, D.Pavlović mu šalje loptu iza leđa odbrane, mala mrežica je pogođena, rezultat 2:0. Neprekidan presing domaćina urodio je plodom u 64. Minutu. Bojičić je presekao loše dodavanje i našao se na 25 metara od gola gostiju. Zatim raspalio po lopti a mreža se zatresla. Na četvrti pogodak čekalo se do 81. minuta. Uspešno izvedena uigrana akcija zelenih, Batricevic proigrava Nestorovica a on lepim udarcem uspeva da savlada Hodzića. Dosta šansi za Zadrugar ostalo je neiskorišceno a loša realizacija spasila je goste katastrofe.

ZADRUGAR: Tanasijevic, Novakovic, Leontijevic, M.Pavlović, Marković, Živković, Grujic (Nestorovic), D.Pavlović, Jevtić (Batricevic), Bojičić, Petrovic (Avramovic)

POLIMLJE: Hodzić, Novković, Babic, Pjanović, Memović, Gojaković, Lučić, Šembelj, Dimić, Mršević