Budućnost - Sloga (K) 1:2
Kako su kraljevački "Beli" pre dve nedelje prokockali pobedu na Ubu, tako su do nje stigli danas na stadionu "Park Pećina"! Igrao se šesti minut nadoknade kada je Tanasijević izveo slobodan udarac, sa 20-tak metara iskosa sa leve strane, uputio loptu oštro po zemlji, a Otašević je pored ukopane domaće odbrane, neometan sa 2-3 metra smestio u gol. Bio je to signal za neopisivu radost igrača Sloge, koji su po igri ovaj dragocen trijumf i zaslužili, jer su imali neuporedivo više šansi od borbenog, ali u pojedinim trenutcima bezidejnog domaćina. Valjevci su, doduše u finišu možda i sa pravom protestvovali jer je sudija Cicvarić pokazao da će nadoknaditi 4, a pustio je 6 minuta preko 90.
Inače, prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, a bliži vođstvu bio je domaćin. Mladi Rašević je sa nekoliko prodora na muke bacao odbranu Sloge, a najzreliju šansu propustio je Rajković koji je u 13. minutu sa svega par metara pogodio stativu. U nastavku su dominirali gosti, koji su i poveli u 51. minutu kada je posle kornera koji je izveo Gojković nespretno u svom kaznenom prostoru reagovao Gajić i poslao loptu u sopstvenu mrežu. Domaćin je izjednačio 5 minuta kasnije, strelac je bio Rajković iz opravdano dosuđenog jedanesterca, predhodno je Obrenović u šesnestercu srušio Jankovića.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)