FA Kup: Šest golova za kraj četvrte runde

Fudbaleri Barneta i Brentforda odigrali su pravu ljepoticu od utakmice u poslednjem susretu četvrte runde FA Kupa. Meč je na kraju završio 3-3 pa će ovi timovi morati igrati novi meč.

Meč je počeo u dobrom ritmu ali kako je vrijeme prolazilo, tempo je opadao. U završnici prvog poluvremena, gosti su poveli a strijelac je bio Oli Votkisn. Start drugog poluvremena pripada domaćina. Koutris je sa svoja dva gola donio preokret. Međutim, gosti uzvraćaju. Prvo su izjednačili preko Maupaja da bi Kanjos donio potpuni preokret Brentfordu. Domaći su i na to imali odgovor. Sparks je pogodio za 3-3 iz slobodnog udarca. Brentford je imao u samoj završnici sijaset šansi ali su domaći ipak ostali neporaženi.