RTB Bor-Napredak Kruševac 26:26 (15:12)
U derbiju donjeg dela tabele rukometne Superlige RTB Bor i Napredak podelili su po bod. Početnu prednost Kruševljanki domaća ekipa anulirala je sredinom prvog poluvremena, pre svega dobrom igrom u odbrani. Prvi deo utakmice završen je prednošću RTB-a Bor od tri gola razlike, a odmah na početku drugog Boranke su stigle i do najveće prednosti koju je jedan tim imao na meču- 16:12. Ipak, predvođen nezaustavljivom Ljiljanom Knežević, koja je i pored striktne markacije postigla devet golova u nastavku meča (ukupno 14), Napredak je brzo izjednačio posle čega se do kraja utakmice vodila ravnopravna borba. Na kraju, gošće su imale i poslednji napad, ali nije bilo dovoljno vremena za promenu rezultata i eventualnu prvu pobedu u sezoni. RTB Bor: (16) M.Simeunović- 8 odbrana (1 sedmerac), (12) M.Janošević, (3) N.Tošić- 10(6), (4) S.Vladimirović, (5) D.Mijatović- 1, (7) S.Ivanov- 2, (9) S.Dronjaković, (10) T.Pejčić- 7(1), (13) T.Dronjaković- 5, (14) A.Tomić, (15) M.Perović, (17) J.Andrijašević- 1, (18) N.Mijatović Napredak: (1) S.Lukić- 17 odbrana, (12) Sonja Lukić, (16) O.Marković, (2) I.Arsić- 1, (4) J.Milunović- 1, (5) R.Luković- 1, (6) J.Stoiljković- 2, (7) A.Lapčević, (9) Lj.Knežević- 14(3), (13) T.Predojević- 2, (14) J.Stevanović- 1, (15) M.Kostić- 1, (17) A.Nedeljković- 3, (18) E.Obrenić sudije: P.Boričić (Grocka), D.Blagojević (Ralja) isključenja: RTB Bor- 6 min. Napredak- 10 min. sedmerci: RTB Bor- 7(8), Napredak- 3(4)