13.09.2011 S. Blagojević

Jedinstvo preuzelo vodjstvo u ligi Rasinskog okruga

U vrlo slaboj fudbalskoj predstavi, derbi je odlučen u 56. minutu pošto je golman Slobodan Marković vrlo slabo reagovao na jedan šut sa preko trideset metara koji je završio u njegovoj mreži. Treba istaći da je po završetku utakmice glavni sudija Vladica Tomić prijavio u zvanicni zapisnik predsednika gostiju  Gorana Davidovića jer mu je navodno pretio rečima citiram: “Živ nećeš da izadješ iz Bošnjana kad dodješ da nam sudiš”.
Sam Davidović kaže da o pretnjama nema ni govora da sa sudijom nije ni razgovarao o čemu potvrdno govori i Momčilo Milosavljević delegat ovog susreta. Oćigledno da je po sredi nešto drugo ili Bošnjanci nekome smetaju kao prvi kandidati za prvaka.

Rezultat: Velika Drenova - Bošnjane 1:0. Strelci: 1:0 Zlatko Markoviću 56. minutu. Igralište Velike Drenove, gledalaca 100. Sudija  Vladica Tomić (Aleksandrovac). Opomenuti igrači: Brzaković, Dušan Lazić i Pecić ( Velika Drenova), Savović, Simonović i Tomić (Bošnjane). Igrač utakmice: Zlatko Marković (Velika Drenova).

Velika Drenova: Dusan Lazić, Milanović , Adžić, Popadić, Nikolić, Jovanović, Stojković  (Pecić), Babić, Zlatko Marković (Dragan Lazić), Brzaković.
Bosnjane: Marković, Simonović, Savović, Davidović, Milenović, Milić, Dragan Miletić, Jelić, Tomić, Pešić, Lazic.

Jastrebac – Jovan Kursula 2:1

Rezultat: Jastrebac – Jovan Kursula 2:1. Strelci:1:0 Milićević u 25,1:1 Sаšа Krstić u 30 , 2:1 Perić u 60. minutu. Sudijа Slаvišа Jаkovljević (Kruševаc). Igrаliste Jаstrebcа u
Velikom Šiljegovcu. Gledаlаcа 150. Opomenutih nemа. Igrаč utаkmice:Dejаn Milićević (Jаstrebаc).

JASTREBAC: Kovаčević, Dimitrijević, Zdrаvković, Milošević (Aleksić), Grujić (Perić), Đurđević, Filipović, Pаunović (Jovаnović), Milićević.
JOVAN KURSULA: Lаzić, Boškovаc, Petković, Pаvlović, Ivаnović (Milutinović), Nenаd Krstić, Sаšа Krstić, Antić, Timotijević, Nikolа Savić, Tаsić (Jevdosić).

Izuzetno fer i korektnu utаkmicu, koju su domаći zаsluženo dobili pokvаrili su slаbim suđenjem glаvni sufijа Jаkovljevič Slаvišа i njegov pomoćnik Slаđаnа Vаsić pа će uprаvni odbor Vаrvаrinаcа o ovome izdаti zvаnično sаopštenje.

Ćićevčani su pali u Mudrakovcu iako su vodili na poluvremenu, Jedinstvo je u nastavku preokrenulo rezultat i učvrstilo se na čelu tabele. Bošnjanci su doživeli prvi poraz u Velikoj Drenovi, a Stalaćani su zabeležili prvu pobedu nad Poljoprivrednikom, zahvaljujući dvostrukom strelcu Aksentijeviću, akviziciji iz Varvarina.