PL: Remi Bormuta i Vulvsa

Bormut i Vulverhempton podijelili su bodove u meču 27. kola Premijer Lige, odigravši 1-1.

Bormut je bolje otvorio susret. U 14. munitu King je izborio jedanesterac a onda ga je sam i realizovao za 1-0. Ostatak poluvremena bio je zanimljiv i dinamičan. Ipak, Bormut je sačuvao vodstvo i na odmor su otišli sa golom prednosti. U nastavku je prvu veliku šansu imao Bormu ali Ajb je pogodio prečku.

Međutim, Vulvsi su došli do 1-1. Met Doerti je izborio jedanesterac a siguran za 1-1 bio je Raul Himenez. Samo minut kasnije, novi jedanesterac a ovaj put je bio za Bormut. Sudija Sajmon Kuper je pogriješio jer je faul bio van kaznenog prostora. Ipak, pravda je zadovoljena jer je King pogodio stativu. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, iako je Bormut bio konkretniji u samoj završnici.