Omladinci Crvene zvezde nastavili seriju pobeda

Omladinci Crvene zvezde upisali su minimalnu pobedu (1:0) u susretu sa Trajalom i tako nastavili trijumfalni niz koji traje od septembra. Crveno-beli juniori nisu uspeli da u prvom poluvremenu nađu rupu u bedemu gostiju pa je prvo poluvreme završeno bez pogodaka, uz dve pretnje tima iz Kruševca.

Ni nastavak nije doneo znatno više uzbuđenja, ali je jedna dobra akcija po levom boku bila dovoljna da omladinski šampion upiše nova tri boda. Stojanović je posle prodora uputio povratnu loptu u srce gostujućeg šesnaesterca gde je spremno dočekao najbolji strelac omladinaca Crvene zvezde Njegoš Kupusović i zatresao mrežu.

Rezultat iz 60. minuta ostao je na snazi do kraja utakmice, pa je tim Nikole Puače stigao do 10. uzastopne pobede u Omladinskoj ligi Srbije i produžio trijumfalni niz koji sad traje tačno pola godine.

Juniori Crvene zvezde takmičenje će nastaviti već u sredu kad ih očekuje gostovanje Voždovcu u okviru 20. kola Omladinske lige.

Crvena zvezda – Trajal 1:0 (0:0)

Stadion: Pomoćni teren stadiona „Rajko Mitić“. Gledalaca: 250. Strelac: Kupusović u 60. minutu. Žuti kartoni: Velikić, Kupusović (Crvena zvezda), Živić (Trajal).

Crvena zvezda: Gordić, Kukolj, Pupović (od 80. Stajić), Adžibaba (od 77. Ajdinović), Savić, Eraković, Odada (od 72. Dedijer), Stojanović, Kupusović, Novaković (od 90. Milikić), Velikić (od 86. Milisavljević).

Trajal: A. Nikolić, M. Nikolić, Kršanin (od 80. Manić), Trnavac, Anđelković (od 78. Dašić), Petrović, M. Nikolić (od 87. Milovanović), Jevtić, A. Tomić, Tomović (od 72. S. Tomić), Zogović (od 63. Živić).

Vojvodina 3 : 0 Voždovac
OFK Beograd 1 : 2 BASK
Dinamo (P) 1 : 2 Jedinstvo
Radnički (N) 2 : 0 Internacional
Čukarički 2 : 0 Rad
Brodarac 5 : 1 Spartak ŽK
Inđija 2 : 3 Partizan