Poraz omladinaca, pobeda kadeta protiv OFK Beograda

Poraz omladinaca, pobeda kadeta protiv OFK Beograda--

Omladinci Čukaričkog poraženi su na gostovanju OFK Beogradu sa 4:2. Romantičari su poveli u 29. minutu golom Petrovića, taj rezultat bio je aktuelan do poluvremena. U nastavku, belocrni su preokrenuli, golovima Rakonjca u 69. i Radojičića u 79. minutu, te se činilo da su blizu pobede. Ali, OFK Beograd je u finišu bio furiozan, te je najpre izjednačio golom Jovanovića u 83, poveo je pet minuta kasnije kad je pogodio Jevtić, a konačan rezultat postavio je svojim drugim golom Petrović u 90. minutu. Čukarički će u poslednjem kolu ugostiti ekipu Vojvodine.

Za razliku od omladinaca, kadeti su bili uspešni na gostovanju OFK Beogradu, slavili su pobedu od 3:2. Mladi Brđani su imali veliku prednost, vodili su sa 3:0 pogocima Ergelaš u 7, Ajdar u 45. i Vićević u 63. minutu. Neizvesnost su golovima vratili Avramović u 73. i Ivaniš u 81. minutu, ali do kraja meča mreže se više nisu tresle. U poslednjoj rundi Čukarički će ugostiti Vojvodinu.

Spartak ŽK 2 : 4 Voždovac
Rad 2 : 2 Partizan
Internacional 0 : 3 Trajal
Jedinstvo 0 : 2 Crvena Zvezda
BASK 5 : 1 Inđija
Vojvodina 0 : 2 Brodarac
OFK Beograd 4 : 2 Čukarički
Dinamo (P) 2 : 0 Radnički (N)