Blagotin uknjižio tri boda protiv Levča

Utakmica u Poljni

Na igralištu u Poljni domaći Blagotin slavio je pobedu u zanimljivoj utakmici protiv Levača iz Rekovca, rezultat 3:0 i tako došao do tri važna boda.

Prvi deo susreta protekao je u boljoj i kvalitetnoj igri domaćih, što je rezultiralo vodećim pogodkom golgetera Mirka Penda, drugi pogodak za poljance ujedno i rezultat poluvremena, postigao je Nikola Miljković 2:0.

U nastavku utakmice ista slika sa šansama ali bez novih pogodaka. Ipak domaći postižu i treći pogodak a strelac je bio Miloš Milanović 3:0. Odbrana domaćih je dobro funkcionisala zahvaljujući odgovornostima igrača koje je uspešno predvodio kapiten Đorđe Bradić

Blagotin se trenutno nalazi na 13. mestu tabele Zone Zapad sa 5 osvojenih bodova, u narednom 10. kolu prvenstva poljanci gostuju u Velikom Šiljegovcu kod ekipe Jastrebaca, gde očekuju povoljan rezultat.