Favorit uzeo samo bod u Kuršumliji

U 3. kolu Treće futsal lige istok KMF Bele crkve i KMF Leskovac igrali su u Kuršumliji nerešeno 3:3. Strelci Jovan Jovanović u 13. i 40. minutu i Rakić u 34. za Bele crkve a Simonović (15.), Petrović (25.) i Bojat (29. min.) za Leskovac.

U izvanrednoj utakmici obe ekipe su imale šanse za pobedu tako da je nerešen rezultat i najpravedniji. Leskovac je veliki favorit za ulazak u viši rang pa Kuršumličani moraju biti zadovoljni bodom. - U 29. minutu Leskovac je poveo sa 3:1 ali mi nismo gubili nadu da ćemo ostvariti povoljan rezultat. U poslednih deset minuta uz našu odličnu igru došli smo do nerešenog rezultata.

Čestitam mojim igračima na uloženom trudu i prikazanoj igri - kaže Ivan Vukadinović, pomoćni trener KMF Bele crkve. U sledećem kolu Kuršumličani gostuju u Pirotu.

9 Aleksinac 2015 14 4 1 9 13
10 Miners (-1) 14 3 0 11 8