12.03.2012 S.Blagojević

Prijateljske utakmice: Juhor - Sloga (Ć) 2:1, Čitluk - Jovan Kursula 0:3

Velika zabrinutost videla se na licu trenera domaćih Radiše Jovičića posle slobodno se može reći neuspele generalke protiv Ćićevčana, mnogo šta ima do utakmice sa SFS Borcem trener Jovičić da kaže svojim igračima. U prvom poluvremenu ih nije bilo nigde u drugom su postigli dva gola ali ukupan utisak ipak loš. Gosti iako nekompletni ostavili su dobar utisak pogotovo Aca Petrović koji je na sredini terena dominirao.

Strelci: 1: 0 Šljivić u 48, 2: 0 Ljubenović u 72, 2: 1 Petrović u 89 minutu. Stadion Juhora, gledalaca 150, sudija Dragoslav Petrović (Gornji katun). Opomenuti igrači: Mladenović (Juhor) i Biševac (Sloga).

JUHOR: Maksimović, Ljubenović, Blagojević, Žerjav, Dušan Ćosić, Savić, Šljivić, Simonović, Mihajlović, Mladenović, Milanović. Igrali su još: Pešić, Živić, Jeremić, Svrzić, Tašić, Aleksandar Ćosić, Tomić i Rajković.
SLOGA (Ćić) Ratajac, Paunović, Jovanović, Maksimović, Biševac, Petrović, Stanojević, A. Petrović, Milosavljević, Kolarević, Mihajlović. Igrao je još: Prvulović.

Čitluk - Jovan Kursula 0:3

Dobra igra i pobeda Varvarinaca na generalci u Čitluku sigurno raduje trenera Mitića, ali znajući mentalitet svojih igrača i kakve ga sve opasnosti vrebaju trener Mitić kaže da će pravo lice ipak biti u nedelju na startu prvenstva.

Strelci: 0: 1Radojević u 5, 0: 2Pavlović u 75, 0: 3 Pantić u 88 minutu. Igralište Čitluka kraj kisele vode. Gledalaca 100. Sudija Milojević (Kruševac). Opomenuti igrači: Nikola Savić (J. Kursula) i N. Pavlović (Čitluk).
Jovan Kursula: Filipović, Ilić, Savić, Simić, Pavlović, N. Krstić, Jovica Miletić, Budimčić, Radojević, Milojević i Radaković. Igrali su još: Ružić, Kizić, Pantić, Stanojlović.
Čitluk: N. Karajović, Žučković, Adnađević, M. Karajović, f. Karajović, Mijajlović, Tašić, Simić, I. Pavlović, S. Pavlović, N. Pavlović. Igrali su još: Ivanović, Kostić, Pejić, Pašić, Miljković i Đokić.

Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
Bošnjane 6 : 1 Naupare
Trajal 5 : 2 Blagotin
Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik
Sloga 3 : 0 Jastrebac