Bor deklasirao Slogu u Kobišnici

Borani su u prvom prolećnom kolu Okružne lige Bor opravdali epitat favorita i pobedili domaći tim “Sloge” rezultatom 6:0 (4:0). Borski “crno-beli” prvih 15 minuta utakmice u Kobišnici pred oko 50 gledalaca prikazali su zanimljivu i raznovrsnu igru, a nakon kornera u kaznenom prostoru domaćina najbolje se snašao Stojanović i sproveo loptu u mrežu golmana Đokića. Jovanović je povisio vođstvo Borana na 2:0 u 25 minutu, Mašić dva minuta kasnije pogađa za 3:0, a u sudiskoj nadoknadi vremena šut Mašića koji je pogodio odbrambenog igrača “Sloge” Đorđevića završio je iza leđa svog čuvara mreže Đokića. Na poluvreme se otišlo sa rezultaom 4:0.

Drugo poluvreme donelo je ravnopravniju igru, domaći tim imao je izglednije šanse od gostujućeg tima, ali iskusan tim Bora u 85 minutu postiže pogodak preko Nikolića, koji je u minut pred kraj susreta postavio konačnih 6:0 za Borane. Bor je prvi na tabeli sa 41 osvojenim bodom, a naredne nedelje gostuje “Poreču” u Donjem Milanovcu.

Sloga 0 : 6 Bor
Krivelj 0 : 3 Poreč
Branik 1 : 3 Nemetali
Radnički 0 : 3 Radujevac
Ključ 2 : 0 Zlot
Rudna Glava 1 : 4 Rudar
Brestovac 4 : 1 Brodoremont