Sloga PM - Radnicki KG 2:0
Zahvaljujuci pogocima Đurđevića, Sloga iz Petrovca na Mlavi je pobedila Radnički iz Kragujevca sa 2:0. Za tri boda domaći mogu biti zahvalni katastrofalnoj igri štopera gostiju Komatine i "domaćinskom" suđenju glavnog sudije Milićevića iz Ivanjice. Početak utakmice pripada gostima koji najzreliju šanse ne koriste u 13.minutu kada je iskusni Buzić izašao ispred golmana domaćih Stanojevića, iskosa sa desne strane, ali je njegov šut završio na spoljašnjoj strani mreže. Radnički je diktirao tempo, domaći nisu izveli nijednu ozbiljnu akciju, a prelomni trenutak meča se desio u 36.minutu kada je centarfor gostiju bez lopte udario igrača domaćih i sasvim zasluženo dobio crveni karton. Radnički nije odoleo ni 30 sekundi sa igračem manje, prva ozbiljna akcija domaćina,centaršut sa leve strane, štoper Komatine je pao, a poklon je u gol pretvorio iskusni Đurđević. To je bilo sve u prvom poluvremenu.
Drugo poluvreme je krenulo velikim napadima Radničkog koji su u prvih 20 minuta, i sa 10 igrača, sabili domaćina na njegovu polovinu, ali bez pravih prilika za gol. I onda odlučujući momenat na utakmici: izvanredan prodor Gorana Kovačevića i taman kada je ušao u kazneni prostor domaćina, klizeći start ga obara sa leđa. Za sve je to bio penal, čak se i štoper domaćih uhvatio za glavu zbog prekršaja koji je napravio, ali sudija Milićević izgleda da nije smeo da svira penal. Iz kontranapada, posle najlepše akcije na utakmici, Đurđević postavlja konačan rezultat - 2:0. Do kraja utakmice borba na sredini terena uz dve šanse domaćina da uvećaju svoju pobedu.
Ono što zabrinjava su uslovi koji vladaju u Petrovcu na Mlavi. Sloga je trenutno treća na tabeli. Teren ne zadovoljava ni potrebe Okružne lige, blatnjav sa vrlo malo trave. Svlačionice bez grejanja, sa jednom sijalicom od 60W i sa poljskim WC-om. Organizacija utakmice loša, toliko loša da je utakmica bila prekinuta 5 minuta jer se na terenu nalazio pas. Ponašanje domaćih fudbalera je za svaku osudu, naročito golmana Stanojevića i štopera Maričića.

Morava (VP) 1 : 1 Mačva
Sloboda (Č) 1 : 0 Železničar
Sloboda (U) 2 : 0 Sloga (BB)
Metalac (K) 1 : 1 Sloga (K)
Radnički (K) 2 : 0 Sloga (PM)
Inon 4 : 0 Jedinstvo
Vujić voda 0 : 3 Mladi radnik
Šumadija 1903 0 : 0 Budućnost (V)