Raška - Đerdap 24:25
Rukometašice Raške doživele su i šesti poraz u sezoni.Ovoga puta bolje su bile gošće iz Kladova,koje su do pobede došle u poslednjim trenucima meča.Dva minuta pre kraja domaće igračice imale su vođstvo 24:22,ali su neshvatljivim i kardinalnim greškama dozvolile ekipi Đerdapa da dođu do trijumfa i praktično im poklonile pobedu.Inače u prvom poluvremenu dosta se grešilo na obe strane,a u većem delu vodile su rukometašice Đerdapa,pri tom ni jedna ekipa nije imala veću prednost od tri gola.Na početku drugog dela rukometašice Raške zaigrale su mnogo bolje u većem delu vodile,ali ni to nije bilo dovoljno za pobedu.

Pred oko 50 gledalaca,ekipe su igrale u sastavu:
RAŠKA: Gojić, Đorđević 2, Tokalić, G.Dikić, Ta.Kominac, Ti.Kominac, Lopatić, J.Dikić, Putnik 4, Milosavljević 6 (3), Vujanac, Božić 2, Novaković 10, Mihajlović (12 odbrana).
ĐERDAP: Nikolić, Ašćerić, Lazarević 7 (2), Mladenović 4, Filipović 3, Mitrović 1, Nakulović, Zečević, Rajnić ( 9 odbrana), Đurđanović 2, Đurović 8.