Željo iz Požege deklasirao ekipu Jasena

U pvom prolećnom kolu lige Zlatiborskog okruga ekipa Železničara iz Požege deklasirala je tim Jasena iz Brodareva rezultatom 7:3.Rezultat je mogao biti i još ubedljiviji da su fudbaleri Železničara bili prisebniji u gol šansama. U prvom poluvremenu viđena je sjajna predstava fudbalera Želja, tako da je već u 23. minutu bilo 4:0. U daljem toku utakmice mladi i neiskusni sudija iz Užica Jokić napravio je par kardinalnih grešaka i spasao ekipu Jasena  veće katastrofe. Strelci za  Železničar su : Petković u 8,20. i 67. minutu, Radojičić u 13. i 23. minutu, Mladenović u 48. minutu i Ješić u 81. minutu.Treba napomenuti da je Željo podmladio jednim delom ekipu, tako da spoj mladosti i iskustva kao i uvek daje odlične rezultate. Ekipa Železničara u sledećem kolu dočekuje Zlatibor vodu i nastevlja borbu za sam vrh tabele. Inače, Željo je trenutno na trećoj poziciji lige Zlatiborskog okruga sa 34 osvojena boda i gol razlikom 39:14.

Zlatibor voda 1 : 4 Jasen
GP Zlatibor 7 : 1 Železničar
Luna Avijatičar 5 : 1 Perućac
Omladinac 2 : 3 Crnokosa
Višesava 3 : 1 Polet
Ariljska Rampa 3 : 1 Sečica
Napredak 1 : 3 Jedinstvo
Budućnost 2 : 0 Bioska