Morava bolja od Slatine 1:3

Fudbaleri Slatine pred domaćim navijačima poraženi su od „Morave“ iz Ćuprije 1:3 (0:1) u 19.kolu Pomoravsko – Timočke zone.

Lider na tabeli tim „Morave“  izvojevao je vrednu pobedu nad poslednjeplasiranom ekipom Slatine u zonaškom takmičenju, rezultatom 1:3 i zakucao na vrata Srpske lige. Iako su gosti u prvom poluvremenu imali kazneni udarac sa „bele“ tačke u 2 minutu susreta istakao se prvi čuvar mreže Slatinjana Bojan Stanković odbranivši udarac gostiju iz Ćuprije.

Ekipa Morave je na poluvreme otišla sa golom prednosti 0:1. U nastavku susreta „Morava„ je dominirala i odnela vredna tri boda iz Slatine.

Ekipa iz Ćuprije je prva na tabeli sa 43 bodova sedam više u odnosu na tim „Jedinstva“ iz Paraćina. Treće mesto zazuzeo je tim „Kablova“ iz Zaječara.