16.04.2012 S. Blagojević

Liga Rasinskog Okruga: Izveštaji

Lider na tabeli ekipa Bošnjana prošetala se kroz Makrepane jedno od nezgodnijih gostovanja, pa su tako puleni Gorana Davidovića zadržali čelnu poziciju na tabeli. Utakmicu je lepim golom već u desetom minutu otvorio danas najbolji na terenu Dušan Lazić da bi već u 16 minutu veteran Dragan Miletić povisio na tada nedostižnih već 0: 2. U nastavku Jelić i Tomić samo su potvrdili dominaciju gostiju.

Makrešane: MLADOST- BOŠNjANE 0: 4 (0: 2)
Strelci. 0: 1 Lazić u 10, 0: 2 Miletić u 16, 0: 3 Jelić u 62, 0: 4 Tomić u 72 minutu.
Igralište Mladosti u Makrešanu, gledalaca 150.
Sudija Đuričić Nikola (Aleksandrovac) 7, 5. Opomenuti igrači: Tomić (Bošnjane)

MLADOST: Nikola Kljajić 5, Stefan Marinković 5, 5, Mihajlović 5, Bojan Kljajić 6 (Miloš Marinković 5), Stojanović 5, 5, Mikić 5, Ilić 5 (Nikolić-), Dimitrije Kljajić 5, 5 (Živanović-), Lazić 6, Petronijević 5, 5

BOŠNjANE: Marković 7, Simonović 7, Savović 7, Milenović 7, 5, Pešić 7, 5, Milić 7, Lazić 8, Miletić 7, 5 (Radojević-), Jelić 7 (Milovan Jovanović-), Tomić 7, 5, Davidović 6 (Popović 7)

Igrač utakmice: Lazić Dušan (Bošnjane)

Zlata vredna pobeda Varvarinaca za beg iz opasne zone, došla je kao plod bolje igre pulena Ivana Mitića čiji se trenerski rad počeo ocrtavati i rezultatima. Iako su domaći već u 13 minutu poveli preko Milanovića gosti su preokrenuli u 33 minutu posle kornera Radaković je glavom smestio loptu u mrežu da bi samo četri minuta kasnije isti igrač iz slobodnog udarca sa 25 metra postavio konačnih 1: 2.

Velika Drenova: Velika drenova- Jovan Kursula (Varvarin) 1: 2 (1: 2)
Strelci: 1: 0 Milanović u 13, 1: 1 Radaković u 33, 1: 2 Radaković u 37 minutu.
Igralište u Velikoj Drenovi, gledalaca 150, Sudija Nemanja Đurđević (Kruševac) 7, 5

Velika drenova: Lazić 6, Milanović 7, Jaćović 7, Jovanović 6, Nikolić 6 (Barać-), Pavlović 6, 5 (Todorović-), Babić 6, Popadić 6, Milićević 6, Savković 6, Jugović 6, 5

Jovan Kursula: Lazić 7, Miletić 6, 5 (Boškovac 7), Savić 7, Ilić 6, 5, Simić 7, Krstić 7, Budimčić 7, 5, Ivanović 7, Radojević 7, Milojević 7, Radaković 8.

Igrač utakmice: Radaković Nikola (Jovan Kursula)

Nova pobeda zahuktalih Stalaćana. Iako su gosti poveli preko Pavlovića već u 8 minutu, domaći su preko Milojevića izjednačili da bi u drugom delu prosto torpedovali nejake Jasičane sa još šest golova u mreži , posebno raspoloženi SRđan Lazarević ćak tri puta je matirao Stoiljkovića.

Stalać: TRUDBENIK-JASIKA 7: 1 (1: 1)
Strelci: 0: 1 Pavlović u 8, 1: 1 Milojević u 15, 2:1 Zoran Nagulić u 48, 3: 1 Aksentijević u 51, 4: 1 Miloš Stanojević u 53, 5: 1 Lazarević u 56, 6: 2 Lazarević u 6o, 7: 1 Lazarević u 85 minutu. .
Igralište Trudbenika u Stalaću, gledalaca 200. Sudija Palić Ognjen (Trstenik) 7.

TRUDBENIK: Nešić-, Miloš Stanojević 7, 5, Đulović 7, Jovanović 7, Barezi 7, 5, Stojković 7, Simić 6 (Todorović 6, 5), Aksentijević 7, 5, Lazarević 8, Stamenković 6 (Zoran Nagulić 7, 5), Milojević 7 (Bojan Nagulić-)

JASIKA: Stoiljković 5, S. Sredojević 5, Radenković 5, D. Sredojević 5, 5, Isailović 5, Jakovljević 6, Dimčić 5, V. Sredojević 5, Tazić 5, 5, Pavlović 6, 5, Đurđević 6

Igrač utakmice: Srđan Lazarević (Trudbenik)

Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
Bošnjane 6 : 1 Naupare
Trajal 5 : 2 Blagotin
Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik