Dunavac ispustio pobedu

Fudbaleri Dunavca iz Grocke poraženi su na svom stadionu od FK Milutinac sa 3:1.

Dunavac je poveo golom iz penala i nakon tog gola na terenu je počela agresivnija igra oba tima. Najbolju šansu u prvom poluvremenu je imao fudbaler Milutinca koji je, posle udarca glavom, pogodio stativu dok je Dunavac imao nekoliko prilika, na poluvreme se, možemo reći, otišlo sa dosta nervoze u timu obe ekipe ali bilo je i dobrog fudbala.

U drugom poluvremenu FK Milutinac stiže do izjednačenja, posle slobodnog udarca golman Dunavca je odbranio šut ali je fudbaler Milutinca bio na mestu i ubacio loptu u mrežu. Mnogo nervoze je bilo na terenu pa je u drugom poluvremenu viđen veliki broj žutih kartona. Milutinac stiže do prednosti od 2:1 posle sjajnog šuta sa nekih 25 metara. Dunavac je imao izgledne prilike, najčešće, iz prekida ali su u nekoliko navrata pokazali lepe fudbalske poteze. Međutim, posle greške odbranbenog fudbalera Dunavca, Milutinac iz kontre stiže do svov trećeg gola.

Nakon tog gola, tenzija koja je bila prisutna tolom cele utakmice dostiže svoj vrhunac, kapiten Dunavca ulazi u raspravu sa jednim od navijača Milutinca posle kog je moglo da dođe i do većeg incidenta ali ipak se situacija smirila, a kasnije, takođe kapiten Dunavca ulazi u raspravu sa igračem Milutinca jer je simulirao i posle toga dolazi do prekida utakmice a sukobili su se još neki igrači i posle tog prekida odmah je sviran kraj utakmice (incident se desio u nadoknadi vremema).

Nakon ovog kola FK Dunavac se. nalazi u zoni ispadanja, trenutno su na sedamnestom mestu sa 20 osvojenih bodova, dok je Milutinac šesti sa 36 boda.

Borac 1 : 3 Crvena zvezda
Baćevac 2 : 0 Strelac
IMR 3 : 1 Radnički
Rudar 1 : 1 Prva Iskra
PIK Zemun 0 : 1 Komgrap
Dunavac 1 : 3 Milutinac
Brodarac 1 : 0 PKB Kovilovo
Šumadija 1 : 1 Policajac