Kopaonik odigrao pripremnu utakmicu u Vrnjačkoj Banji

Kopaonik je odigrao prvu pripremnu utakmicu u Vrnjačkoj Banji protiv ekipe Goča koji se takmiči u Šumadijsko-raškoj zoni. Posle odigranih pola sata  igre, pri rezultatu 1:0 za domaćina utakmica je prekinuta usred jakog nevremena praćenog gradom i grmljavinom.

Za svega tridesetak minuta igre, malo toga moglo da se vidi na terenu od obe ekipe. Prvu šansu na meču je imao Kopaonik kada je Nikolić izašao pred  prazan gol slabo šutirao, a odbrambeni igrač Goča je uklizao i sačuvao svoj gol. Fudbaleri Goča su do prednosti došli u 21. minutu posle greške mladog Popovića, strelac je bio Ratković.

Goč - Kopaonik 1:0 (prekid u 30. minutu). Strelac: Ratković u 21. minutu.

GOČ: Šurbatović, Janković, Ignjatović, Pariz, Džamić, Đaković, Nikolenčić, Drobnjak, Žerađanin, Ratković, Obradović.

KOPAONIK: Đokić, Radisavljević, Bučić, Čukuranović, Popović, Zdravković, Ignjatović, Vilimonović, Vukojević, Nikolić, Živanović.

Polet : Apolon 2018
Gruža : Šumadija 1903
Korićani : Zvečan
Šumadija : Bane 1931
Novi Pazar 1928 : Budućnost