Poraz Zlatibora na superligaškom debiju

Ekipa FK Zlatibora - foto: zlatiborpress.rs

Fudbaleri Zlatibora poraženi su na superligaškom debiju, pošto su kao gosti u Subotici izgubili od ekipe Spartaka Ždrepčeva krv sa 3:0. Stefan Denković je golovima u prvih pola časa premijerne utakmice nove sezone Linglong Superlige osigurao osvajanje prva tri boda svom timu, da bi konačan rezultat u završnom minutu postavio Nikola Srećković.

U narednom kolu Zlatibor će na "Gradskom stadionu" u Užicu ugostiti ekipu Proletera.

U meču koji se igrao u istom terminu TSC (za koji nastupa Filip Babić) je na svom terenu remizirao sa Vojvodinom 2:2, a gol vredan boda za domaći sastav postigao je Vladimir Silađi 11 minuta pre kraja utakmice.

Od 20 časova počeo je meč u kojem lučanska Mladost, čiji član je Đorđe Babić, igra na svom terenu protiv Javora. Posle prvog poluvremena domaći tim vodi sa 2:0, golovima Krajišnika i Jovanovića.

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Šimura, Ivančević, Tekijaški, Srećković, Milošević, Denković, Dunđerski, Nikolić, Tufegdžić, Marčić. Na klupi: Dokić, Jović, Jočić, Vujanović, Vidaković, Branković, Savković, Baić, Vidović, Đurasović, Bijelović. Trener: Vladimir Gaćinović

Zlatibor: Čupić, Jezdimirović, Stojić, Đakovac, Đokić, Todorović, Glišović, Vukić, Janjić, Krstić, Radmanovac. Na klupi: Stailković, Bijeloš, Ibrahim, Mirković, Radović, Miličić, Njeguš, Ivanović. Trener: Predrag Ristanović

Crvena zvezda 3 : 0 Novi Pazar
Radnički (N) 3 : 0 Metalac
Mačva 1 : 0 OFK Bačka
Spartak ŽK 3 : 0 Zlatibor
Proleter 2 : 0 Rad
TSC 2 : 2 Vojvodina