Bez fudbala u Radanovićima

Utakmica drugog kola Druge crnogorske lige u Radanovićima, između fudbalera Grblja i Bokelja nije odigrana, jer je domaćin odbio da ukloni iza gola raširenu zastavu crveno-plavo-bijele boje sa grbom kluba.

Delegat Aleksandar Zarubica, nakon konsultacija sa Takmičarskom komisijom, nije dozvolio da se utakmica igra.

"Organizator meča nije želio da ukloni zastavu, iako se klupska već nalazila na jarbolu. Zastava se nikada nije nalazila na ogradi iza gola", piše u zapisniku.

Novu pobjedu ostvario je Arsenal, koji je u Tivtu slavio protiv Drezge 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Žulian Montenegro u 37. minutu.

Igalo je do prvog trijumfa došlo pred svojim navijačima protiv Ibra 6:0.

Domaći tim do pobjede vodili su Miloš Grbić u 5, Žonso Li u 10. i 30, Balša Radović u 45, Miodrag Koprivica u 61. i Mladen Vučić u 90. minutu.

Prvu pobjedu u ovom kolu slavilo je i Jedinstvo u duelu sa ekipom Berana 2:0, golovima Ivana Ivanovića u 63. i Antona Memčevića u 87. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, Kom i Mornar, sastaće se u 20 sati u podgoričkom naselju Zlatica.