Slavlje "rudara" u komšijskom derbiju

U komšijskom derbiju na Aleksinačkom Rudniku, Rudar Alpos je sa 2:1 savladao OFK Rutevac. U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a onda su gosti u 52. minutu stigli do prednosti pogotkom Rajkovića. Kapiten "rudara" Aleksandar Zemljak poravnao je rezultat u 76. minutu, a gol za tri boda postigao je Petar Đorđević dva minuta pre kraja utakmice.

Stopostotni učinak u prva tri kola ostvarili su Doljevac, Pobeda iz Rusne i Baličevac. Što se klubova sa područja aleksinačke opštine tiče, najbolji plasman trenutno ima Rudar Alpos koji je na četvrtom mestu sa sedam bodova.

Stadion Rudara, Aleksinački Rudnik. Sudija: Vladica Miladinović (Jugbogdanovac). Strelci: 0:1 Rajković u 52, 1:1 A. Zemljak u 76, 2:1 P. Đorđević u 88. minutu. Žuti kartoni: A. Đorđević (Rudar Alpos), Denić, Radojković (OFK Rutevac).

RUDAR ALPOS: Cvetkov, Jevremović, P. Đorđević, Nikolić, Milošević (od 75. A. Đorđević), Galić, Jovanović, Golubović (od 59. Ivanović), Stojmenović (od 33. Radulović), A. Zemljak, Stojanov.

OFK RUTEVAC: Petrović, Stanković (od 55. Milošević), Đorđević (od 70. Ignjatović), Radojković, Slavnić, Brzaković, Ilić, Lovrenčić, Lazarević (od 46. Lazić), Rajković, Denić.

Izvor: alpress.rs

Taskovići 1 : 1 Mladost
Baličevac 3 : 0 Svrljig
Moravac (Č) 3 : 2 Moravac (ZT)
Radnički 1947 2 : 0 Elid
Borac 1 : 2 Pobeda