Odličan  derbi u Meševu  i pobeda domaćina..

Meševo- Stadion u  Meševu, Sudija:Milanović Uroš( Jagodina),Strelci: Nikolić Miloš 27 i 89 Živić u 85 min za Meševo i  Milić u 52 mi za Kušiljevo.

MEŠEVO: Mar.Nikolić,Marić,Zdravković,Ristić,Radivojević,Novaković,Živić,Savić,Majdevac,Dašić,Mil. Nikolić

KUŠILJEVO:Jug,Simić,Cvetković,Jevtić,Tanasijević,Krstić,Živković,Aritonović,Gojković, Popović,Milić,

U derbiju 7 kola Meševo  je slavilo protiv veoma dobre   ekipe Kušiljeva. Povela  je  domaća  ekipa u  27 minutu kada  brzonogi   Miloš Nikolić se oslobađa svojih čuvara i sa 25 metara šutira a  lopta prolazi  pored  golmana  gostiju za 1:0. U 42 minutu  Popović je  imao  odličnu  šansu  kada  sa nekoliko  metara pogađa golmana  gostiju  u koleno  a  lopta odlazi u  korner. Drugo  poluvreme su  bolje  otvorili gosti  kada u  47  min  Milić lepim  udarcem  pogađa prečku , da  bi isi igrač  u 52 minutu  postiže  gol  kada domaći  igrači  su  stali  misleći  da če  pomoćni  sudija slignalizirati  ofsajd a  ovaj  to koristi  i  glavom  šalje loptu  u  gol za  1:1. Postigli  su  domaći  igrači gol ali  je  on  poništen  na  intervenciju  pomoćnog sudije  zbog  ofsajda. Veliko  uzbuđenje  desilo se 73 minutu  kada  je jedan  igrač gostiju  igrao  rukom u svom  kaznenom  prostoru  ali  je  glavni sudija  spatrao  da  nije za  najstrožiju  kaznu . U 85  minutu  domaćin  ponovo  vodi  kada Živić odigrava dupli pas  i  šutira i  postiže gol za 2:1. Tačku  na  ovom meču  svojim  drugim golom  stavijo  je  Miloš  Nikolić  posle  velike  greške  gostujućeg igrača Mijajilovića koji gubi  loptu  na sredini terena za pobedu  domačina .