Remi u Badnjevcu

Derbi 6. kola Međuopštinske lige Jug u Badnjevcu završen je bez pobednika. U prvom poluvremenu viđena je ofanziva domaćih igrača koji su imali par dobrih šuteva sa distance, golman gostiju je sve to neutralisao.

U 30 minutu udarac ka golu je iz gužve uputio jedan igrač domaćih, Nešović brani i odbija loptu na stranu, ali se tu našao Grbić koji je bio u sumnjivoj ofsajd poziciji, međutim sudije su bile neme i to je 1:0 za Badnjevac.

Da su gosti iz Zabojnice došli da se nadigravaju videlo se iz njihove igre sa puno žara i duela na sredini terena, a u 45. minutu imaju lepu šansu da izjednače kada posle centaršuta Đorđevića, Vukomanović šutira iz okreta, ali golman domaćih zaustavlja loptu na gol liniji.
Drugo poluvreme je bilo tvrdo, domaćin je pokušavao da dođe do drugog gola, ali je to čvrsta odbrana gostiju uspešno rešavala. Situacija koja je podigla Zabojničane je definitivno fantastična odbrana Nešovića u 70. minutu. Paradom u stilu pantera je uspeo da skine jednu loptu koju su svi videli u mreži, ali ne i kapiten gostiju.

Kao nagrada gostima stiže pogodak u 90 minutu. Posle odličnog centaršuta Đorđevića, Dedović je sačekao loptu na drugoj stativi i pogodio za 1:1. Na kraju remi je i najpravedniji ishod utakmice, a pristup igri obe ekipe je za pohvalu, kao i korektno ponašanje igrača.

BADNJEVAC - SLOGA ZABOJNICA 1:1 (1:0)

STADION: FK Badnjevac GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Antelj Aleksandar. POM.SUDIJE: Banković Jelena i Kapetanović Danilo. STRELCI: Grbić 30.min (Badnjevac), Dedović 90.min (Sloga Zabojnica). ŽUTI KARTONI: Mašulović (Badnjevac), Đorđević, Obrović, Paunović i Nešović (Sloga Zabojnica). CRVENI KARTON: Obradović 88.min (drugi žuti).
BADNJEVAC: Radović, Anđelić, Radotić, Vasiljević, V.Petrović, N.Petrović, Grbić (Živković), Stojanović, Đorić, Mašulović (Jovanović), Vasiljević.
SLOGA ZABOJNICA: Nešović, Ilić (Obradović), Radulović (Jovanović), Čekanović, Milutinović, Stevanović, Dedović, Obrović (Božović), Vukomanović, Đorđević (Paunović), Spasojević.

Mladi radnik (D) 3 : 2 Napredak (MK)
Jedinstvo (O) 4 : 2 Omladinac-Šumadinac (V)
Šumadija (S) 2 : 0 Kruševica 1980
Badnjevac 1 : 1 Sloga (Z)
Karađorđe (V) 3 : 0 Mladost (R)
Feniks 1 : 0 Karađorđe 2013 (Viš)