Totenhem ponizio Junajteda

Fudbaleri Totenhema ponizili su Mančester Junajted u četvrtom kolu Premijer lige. Oni su savladali Junajted u gostima sa čak 6-1.

Meč je počeo fantastično za Junajted. Već u 31. sekundi, Sančez je faulirao Marsijala i skrivio jedanesterac a Bruno je pogodio za 1-0. Međutim, do sedme minute Totenhem je došao do preokreta a strijelci su bili EndoMBELE I sON.

U 29. minuti, Lamela je udario laktom Marsijala, ovaj mu uzvratio a Entoni Tejlor dodijelio je crveni samo Tejloru. Samo dva minuta kasnije, kejn je pogodio za 3-1. Do kraja prvog poluvremena, još jedan gol dao je i Son za 4-1.

U nastavku susreta, Totenhem je dao još dva gola. Prvo je Orije pogodio za 5-1 da bi konačan rezultat postavio Kejn iz jedanesterca.

Totenhem ima sedam bodova dok Junajted ima tri boda i utakmicu manje.