Kopaonik osvojio bod na gostovanju u Despotovcu

U derbiju 14. kola Zone "Zapad" vodeći Kopaonik je gostovao ekipi Slogi iz Despotovca. Na početku utakmice minutom ćutanja odata je pošta Dragoslavu Simiću dugogodišnjem  sekretaru Sloge i OFS Despotovac.

U prvom poluvremenu gosti su prvi stigli do prednosti kada je Nemanja Knežević oboren u šesnaestercu domaćih, a glavni sudija pokazao na belu tačku. Siguran realizator najstrože kazne je bio Živanović za 0:1.

Samo što je počelo drugo poluvreme Knežević je pobegao odbrani i centrirao, a Stojkoviću nije bilo teško da pogodi mrežu golmana gostiju Maksimovića. Od tog trenutka sudija Milanović je tolerisao grubu igru domaćih pa je tako prvi povređen Vilimonović koji je morao da napusti  igru. Takođe, i Vukojević  je morao van igre kome je izletelo rame pa je kolima hitne pomoći morao biti transprtovan u  zdravstveni centar Kruševac. Nisu samo gosti bili ošećeni od strane glavnog sudije, već od prvog pomoćnog Miloša Milenkovića, koji je tokom drugog dela igre nebrojano puta pokazao nedozvoljenu poziciju igrača gostiju.

Despotovac - Stadion: Sloge. Sudija: Miloš Manojlović (Jagodina). Strelci: Stojković u 47. minutu za Slogu, Živanović u 22. minutu (iz penala) za Kopaonik. Žuti  kartoni: Gojković, Stojković (Sloga), Burgić, N. Knežević, Vukojević, Živanović (Kopaonik).

SLOGA: Milanović, DimItrijević (Nešić), Milošević, (Babić), Zdravković, Gojković, Marković (Milovanović), Andrejić, Bogojević, Miladinović (Milanović), Stojković (Radojković), Knežević.
KOPAONIK: MaksimovIć, Burgić, U.Knežević, N.Knežević, N. Vidojević, Čukuranović, Nikolić, Vilimonović (Bučić), Vukojević, Ignjatović, Živanović.