Kopaonik jesenji prvak Zone "Zapad"

U poslednjem jesenjem kolu Zone "Zapad" fudbaleri Kopaonika su dočekali ekipu Juhora iz Obreža. Veću u 12. minutu domaći su imali šansu preko Uroša Kneževića, ali je šutirao veoma loše. Samo dva minuta kasnije posle odličnih dodavanja na centaršut Ignjatovića gol postiže Nikolić koji šalje loptu iza leđa nemoćnog golmana gostiju Maksimovića.

U drugom poluvremenu u 52. minutu Vukojević postiže gol i povećao prednost daomaćih na 2:0. Isti igrač je postigao i treći gol na meču u 74. minutu za konačnih Kopaonik - Juhor 3:0. Gosti su došli sa samo jedanestoricom igrača, a završili su utakmicu sa dva igrača manje jer su morali van igre zbog povreda.

Kopaonik je nakon prvog dela prvensta završio na prvom mestu Zone "Zapad" sa četri boda više od ekipe Meševa i zasluženo je postao jesenji prvak. Ovom prilikom čestitamo upravi kluba, stručnom štabu i igračima Kopaonika na ostvarenom plasmanu.

Kopaonik - Juhor 3:0

Brus - Gradski stadion. Sudija: Zlatanović Danijel (Paraćin). Strelci: Vukojeveć u 52. i 74 minutu, Nikolić u 12. minutu.

KOPAONIK: B. Maksimović (Đokić), Burgić(Pavlović), U. Knežević, Bučić, N. Vidojević, Čukuranović, Nikolić, M. Vidojević(Makragić), Vukojević, Ignjatović, Živanović.

JUHOR: I. Maksimović, Stamenković, N. Sibinović, Dinić, M. Sibinović, Jeremić, Krstić, Đorđević, Petrović, Pešić, Đokić.