FA kup: Kraj za Hal, ''šestica'' Roversa

Fudbaleri Stivenejdža eliminisali su Hal Siti u drugom kolu FA kupa. Stivenejdž je slavio i to nakon jedanesteraca.

Gosti su poveli sa 1-0 golom Ivsa iz penala. Međutim, List domaćima donio izjednačenje. U produžecima nije bilo promjene pa su penali odlučivali o pobjedniku. U prvoj seriji Pet je promašio za domaće ali u trećoj seriji Ivs je promašio za goste. Sedma serija je odlučila pobjednika. Koker je pogodio za domaće, Meklohin promašio za goste i tako su domaći sa ukupnih 7-6 slavili.

Bristol Roversi bili su i više nego ubjedljivi. Šestoligaša Darlingtona su počastili sa šest golova. Dejli, Her, Lehi i Oztuner pogodili su u prvom poluvremenu za velikih 4-0. U nastavku su golove dali Lehi i Nikolson za konačnih 6-0.

Mensfild je prošao Dagenhama sa 2-1 nakon produžetaka, baš kao i Stokport Jeovila. Šruzburi je eliminisao Oksford Siti sa 1-0 nakon produžetaka. Donkaster je slavio kod Karlajla sa 2-1 kao i Krauli kod Vimbldona. Milton je sa 1-0 savladao Barnet.