Pioniri Slatine deklasirali Krivelj 5:0

Mlađi pioniri OFK Slatine izvojevali su danas, (subota), pobedu nad timom Krivelja na domaćem terenu 5:0 (1:0) u pretposlednjem kolu Pionirske lige okruga Bor. U Slatini se pored seniorskog fudbala akcenat stavlja na rad sa mlađim kategorijama. Glavni arbitar na ovoj utakmici bila je Suzana Golubović iz Bora koja je bila na visini zadatka. Prvih deset minuta proteklo je u ispitivanju snaga na terenu, a jedini gol za Slatinjane postigao je Ivan Buzejić četiri minuta pre odlaska na odmor. U nastavku utakmice viđena su još četiri pogotka. Najpre je Ivan Buzej u 33.minutu povisio na 2:0., a četiri minuta kasnije Buzejić svojim drugim pogotkom na utakmici povisuje rezučtat na 3:0. Veličkovski je u 42. postigao četvrti pogodak za svoj tim, a Đorđević stavio tačku na ovaj trijum Slatinjana deset minuta pred kraj utakmice. Naime, mlađe selekcije igraju dva poluvremena po 30 minuta. Kadeti Slatine remizirali sa Kriveljem 3:3.