Igor Tatić postigao šest golova

Igor Tatić je bio junak derbija

Igor Tatić je, šahovskim rečnikom, odigrao simultanku sa Novobečejcima. Kako drugačije okarakterisati njegov doprinos pobedi Bečejaca u potiskom derbiju Omladinske lige Vojvodine. Postigao je, čak, šest golova u pobedi rezultatom 7:3 (3:2). Naravno, i ostali su pripomogli, ali je njegov učinak, ipak, nemerljiv.

Tokom prvog poluvremena momci trenera Zorana Ćurčića uspevali su rezultatski da pariraju, ali u nastavku su izabranici Gorana Strajnića apsolutno dominirali. Obojica trenera su dali priliku svim igračima da igraju.

U drugoj utakmici trećeg kola Omladinske lige Vojvodine – grupa "C" Kikinda je zabeležila i treću pobedu savladavši zrenjaninski SAS rezultatom 4:1. Na polovini grupne faze takmičenja izgled tabele je sledeći.

Bečej 2003 - Tisa  7:3  (3:2)

Bečej: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“. Bez gledalaca: Sudije: Miloš Jocović (Novi Sad) i Predrag Beljević (Futog). Strelci: 1:0 Tatić u 2, 1:1 Veselinović u 4, 2:1 Tatić u 5, 2:2 A. Mišković u 8, 3:2 Tatić u 13, 4:2 Džigurski u 17, 5:2 Tatić u 21, 5:3 A. Mišković u 25, 6:3 Tatić u 25, 7:3 Tatić u 29. minutu. Žuti karton: Doroslovački (Bečej 2003), Nagomilavanje prekršaja: Bečej 2003  8 (3+5), Tisa 6 (3+3). Igrač utakmice: Igor Tatić (Bečej 2003).

Bečej 2003: NOVAKOV 6,5, JELIĆ 7, BOŽIČIĆ 7,5, DŽIGURSKI 7,5, TATIĆ 9, Doroslovački 6,5, Kopre 7, Hasičić 7, Kojić 6, Vračarić 6.

Tisa: JOVANOV 6,5, D. MIŠKOVIĆ 6, DEN. SALIHOVIĆ 6,5, A. MIŠKOVIĆ 7,5, VESELINOVIĆ 7, Dra. Salihović 6, Kevrešanov 6, Radovanović 6, N. Lalić 6, M. Lalić 6, Džin 6,5, Ilić 6.

SAS 5 : 0 Zufo
Tisa 4 : 3 Banjica
Leskovac 6 : 4 Bečej 2003
Forum 2 : 10 Ivanjica
Metalac Kolorado 2 : 6 Palež
Loznica Grad 2018 5 : 6 Jastrebac