Barnli šokirao Klopa i Liverpul

Fudbaleri Barnlija priredili su senzaciju u meču 18. kola Premijer lige. Barnli je slavio na ''Enfildu'' protiv Liverpula sa 1-0.

Liverpul je krenuo u meč sa kombinovanim sastavom i bez Salaha i Firmina u startnoj postavi. Bili su bolji u prvom poluvremenu ali jedinu veću šansu propustio je Origi. U nastavku je ušao pomenuti dvojac i Liverpul je pritiskao. Međutim, nisu mogli do gola. A u 82. minuti šok. Alison je skrivio jedanesterac a Barns pogodio za 1-0. U završnici je Firmino propustio šansu da donese bod Liverpulu i Barnli je slavio.

Barnli je ovom pobjedom došao do bitnih bodova u borbi za opstanak dok je Liverpul ostao četvrti. Liverpul je definitivno u krizi jer je ovo bio četvrti meč u nizu u kojem nisu postigli gol.