Mačva poražena u Bačkoj Palanci

Korak dalje od opstanka

U okviru 20.kola Ling Long Tire Super lige Srbije šabačka Mačva je na gostovanju ekipi Bačke u Bačkoj Palanci poražena rezultatom 2:0 (1:0). Pobedu domaćinu doneli su svojim golovima Luka Ratković u 16. minutu i Miloš Zličić u 58. minutu meča.

Slaviša Jelić, trener Šapčana:
"Čestitam Bačkoj na zasluženoj pobedi a kolegi Vaniću na korektnoj igri i osvojenim bodovima. Nama je isto bila bitna utakmica ali je Bačka danas bila bolja. Okrećemo se narednoj nedelji i utakmici protiv Metalca".

Bačka: Milojević (G), Eskić (74. Stojanović), Jovanović, Kazačoks (65.Pantić), Mijatović, Mitrović, Nedeljković, Ratković (65.Ivančević), Svarups (74.Pisačić), Zdravković i Zličić (85.Žakula)

Mačva: Perić (G), Pejović, M.Mijailović, Nikolić, B.Marković, Obrovac (72.Kočar), Tripković (64.Panić), Knežević, Dabić (85. O.Mijailović), Ortiz (64.L.Marković) i Mihajlović (46.Đoković)

U narednom 21. kolu domaćeg šampionata, Mačva narednog vikenda dočekuje FK Metalac iz Gornjeg Milanovca.