24.07.2012 S.Blagojević

Prijateljska utakmica: Juhor - Sloga (Ć) 3:4

U prvoj proveri pred predstojeću sezonu fudbaleri Sloge iz Ćićevca pobedili su zonaša iz Obreža. Presudno je bilo prvo poluvreme kad su fudbaleri Sloge za nepunih 18 minuta poveli protiv Obreških klinaca sa 0: 3, trener Juhora Marković ubacio je u drugo poluvreme sve prvotimce koje je imao na raspolaganju ali su gosti ipak odneli pobedu golom Ace Petrovića u nadoknadi vremena.

Streloci: 0: 1 Saša Milosavljević u 6, 0: 2 Radosavljević u 8, 0: 3 Kezunović u 18. 1. 3 Jeremić u 67, 2: 3 Mitić u 71 iz Ku, 3: 3 Stojanović u 77, 3: 4 Aca petrović u 90 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. Sudija Predrag Živanović (Bošnjane) JUHOR: Pešić, Radonjić, Tašić, Bogdanović, Tomić, Sibinović, Kolarević, Đorđević, Aleksandar Ćosić, Pejković, Stević. Igrali su još: GoranĆosić, Milić, Dušan Ćosić, Žerjav, Milutinović, Mitić, Rajković, Stojanović, Branković, Mladenović, Jeremić. SLOGA: Ratajac, Radosavljević, Savić, Marko Stanojević, Kezunović, Aca Petrović, Aleksandar Petrović, Jokić, Milosavljević, Maksimović, Živković. Igrali su joć: Saša Stanojević, Radenković i Milenković.