FK Kamenorezac 76 pobedom uknjižio tri važna boda

Fudbaleri Kamenorezca 76 morali su u 18. kolu prvenstva Druge rasinske okružne lige da odigraju utakmicu kao domaćini u Ugljarevu, zbog poplavljenog igrališta u Dublju. Protivnik im je bio Gradac iz Pločnika poslednjeplasirana ekipa na tabeli.

Loše vreme uticalo je da igrači oba tima pokažu kvalitet ali su se ipak snalazili i videli smo pored više propuštenih prilika uglavnom domaćih igrača sedam pogodaka, pet u mreži gostiju i dva u golu domaćih.Ista igra fer i korektna bila je tokom celog susreta a glavni sudija Zoran Miloradović sa pomoćnicima Nemanjom Madžarevićem i Nemanjom Dragojlovićem dobro je i pošteno odradio svoj posao. Dužnost delegata profesionalno je obavio Slavoljub Pavlović.

Prvi u vođstvo sa 1:0 došli su gosti pogodkom Živkovića u 15. minutu, a onda domaći postižu još dva pogodka izjednačujući u 24. Andrijašević, u 25. minutu Ljubičić i u 26. minutu danas agilni kapiten dubljana Nikola Pecić, pa se sa rezultatom 3:1 otišlo na odmor.

U nastavku ista igra ali kuriozitet je što su gosti više puta domaćima postavljali ofsajd zamke. Kapiten Nikola Pecić u 55. minutu postiže svoj drugi a za Kamenorezac 76 četvrti pogodak bilo je to 4:1. Gosti su u 57. minutu pogodkom Rašića, smanjili rezultat na 4:2 a onda 5:2 u 65. minutu strelac Andrijašević.

Ovom pobedom dubljani su trenutno na devetom mestu tabele sa 22 boda, a Gradac na 15. mestu sa samo tri boda. Kamenorezac 76 naredno 19. kolo gostuje u Starom Trsteniku kod istoimenog kluba, a Gradac dočekuje Beli Orlovi iz Tobolca.