Prijepoljci i Aranđelovčani remizirali

Zaostalu utakmicu 19. kola ekipa iz Prijepolja danas kao nominalni domaćin igra u Aranđelovcu, da bi uštedela troškove, jer u večernjim satima gostuje i u Požarevcu.

Poveo je Župski rubin preko Rondića u 3. minutu, tako da je igra bila otvorena od samog starta. Milivojević je zatim u 8. minutu uzdrmao stativu sa 9 metara i propustio priliku da izjednači. Ono što je on propustio nije Marković u 13. minutu, šutiravši sa 5 metara lopta je od stative završila u mreži.  Marković je bio strelac i u 16. minutu za vođstvo Seničana od 2:1. Potom se golovi nižu kao na traci, za Prijepoljce su strelci Žigović u 17. i Matijević u 19. minutu, a u međuvremenu i Ranković u 18. minutu za Seničane, pa se na odmor otišlo s rezultatom 3:3.

Tempo igre u nastavku je opao i jedino vredno pomena su golovi, kao i stativa koju je pogodio danas izvrsni Matijević u 23. minutu. Seničani ponovo dolaze u vođstvo u 27. minutu, strelac je Simonović poslavši projektil pod prečku sa oko 13-14 metara. Golovima Matijevića u 30. i Žigovića u 36. minutu Župski rubin preokreće rezultat i vodi sa 5:4. Pogodak za izjednačenje i najpravedniji ishod, postiže najbolji igrač današnje utakmice Marković u 37. minutu, što je ujedno bio njegov het-trik.

ŽUPSKI RUBIN - SENIČANI 5:5 (3:3)

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Radulović Đorđe i Marković Miloš. STRELCI: Rondić 3, Žigović 17. i 36. i Matijević 19. i 30.min (Župski rubin), Marković 13, 16. i 37, Ranković 18. i Simonović 27.min (Seničani).
ŽUPSKI RUBIN: Kahrović, Matijević, Žigović, Radaković, Rondić.
SENIČANI: Ivanović, Marković, Simonović, Ranković, Milivojević - rezerve: Milošević, Blagojević.

Kosjerić 1 : 3 Požarevac
Zlatar 033 4 : 2 Partenon
Oplenac 4 : 10 Smederevo
Raška 3 : 10 Kragujevac Wild Boars
SFU Leposavić 6 : 4 RB
Župski rubin 5 : 5 Seničani