17.05.2021 zlatiborpress.rs

Gol Kutlešića za pobedu fudbalera Čajetine

Arhivski snimak - foto: zlatiborpress.rs

Fudbaleri Čajetine su golom Nemanje Kutlešića u 70. minutu savladali na "Švajcariji" Višesavu sa 1:0 i time ostali u trci za plasman u viši rang.

Čajetinski sastav je u utakmici 23. kola Zlatiborske okružne lige stvorio više prilika za gol, ali su se gosti uspešno branili, a u nekoliko navrata uspeli i da sami priprete golu Čajetine. Delovalo je da će i drugu utakmicu uzastopno tim Darka Vidića ostati bez pobede, ali je Kutlešić samo petnaestak minuta od ulaska sa klupe za rezerve uspeo da zahvati loptu glavom u kaznenom prostoru gostiju i lobuje protivničkog golmana.

S obzirom da je vodeći Savinac ostvario pobedu u ovoj rundi, Čajetina tri kola pre kraja takmičenja i dalje zaostaje tri boda za njima, tako da je i dalje u trci za prvo mesto, ali ne zavisi sve od njih.

Izvor: zlatiborpress.rs

Sečica 2 : 3 Prvi partizan
Avijatičar Vranjani 1 : 4 Savinac
Čajetina 1 : 0 Višesava
Kotroman 1 : 0 Perućac
Jedinstvo 2 : 1 Polet
Omladinac 3 : 2 Bakionica
Ježevica 3 : 1 Lazarica