Južnobanatska liga Zapad Plej-off polufinale: Unirea i Dolovo slavili

Stadion FK Jedinstvo Stević

Rezultati polufinalnih mečeva plej-offa Južnobanatske lige Zapad: Unirea (Uzdin) -Jedinstvo Stević 4:3, Glogonj - Dolovo 0:1. Revanš mečevi u Kačarevu i Dolovu igraju se u sredu sa početkom u 17 :30 časova.

Unirea - Jedinstvo Stević 4:3 (2:2)

Uzdin. Sudija: Nemanja Bunčić (Pančevo). Strelci: Novković u 9 i 77, Đurić u 41, Magda u 90 za Unirea, Balnožan u 7 i 42, Ilić u 52 minuti za Jedinstvo Stević.

Unirea:Antonić, Stejić, Kostić, Strakušek, Stojkov (Magda), Galić (Laslo), Đurić, Kevdžija, Novković, Golubović (Holer), Puškaš.

Jedinstvo Stević: Lazović, Šaša (Krstevski), I.Pešovski, Angelovski, Momčilović, P.Okuka (Veličković), S.Pešovski, Ilić, Mladenović, Atanasov, Balnožan.

Gosti iz Kačareva poveli su golom Balnožan, ali dva minuta kasnije Novković je uspeo da izjednači rezultat. Tri minuta pred odlazak na odmor postignuta su još dva pogotka prvo je Đurić domaćine doveo u vođstvo, a minut kasnije Balnožan svojim drugim golom poravnati rezultat. U drugom poluvremenu gosti su došli do prednosti golom Ilića, ali u završnici meča golovima Novkovića i Magde Uzdinci su došli do pobede. B.Stojkovski

Glogonj - Dolovo 0:1 (0:0)

Glogonj. Sudija: Aleksandar Janković (Pančevo). Strelac: Hornung autogol u 55 minuti.

Glogonj:Marić, N.Ilić, Tanasić, Janjić, Nikolovski, M.Milankov, Marković (Simonović), Advigov, Bojković, Hornung, Milić .

Dolovo: Đorđević, Cvetković, Ševo, Milovac, Ivanišević, Milin (Lazić), Anđelović, Karanfilovski,Grozdanović, Šalipurović (Kocka), Ni.Đorđević (Rakonjac).

Tokom celog susreta vodila se ravnopravna igra gol odluke pao je posle posle prodora Karanfilovskog i nespretne intervencije Hornunga lopta je završila u mreži golmana Marića.

Mundial 0 : 2 Tempo
Omladinac 1927 2 : 4 Unirea
Jedinstvo Stević 3 : 1 Glogonj