Radnički u polufinalu KUP-a Srbije
Lagano, bez prolivene kapi znoja, odbojkaši Radničkog su se plasirali u polufinale KUP-a Srbije drugom pobedom u poslednja tri dana nad slabom ekipom Partizana sa 3:0. U sredu je bilo 3:1, tako da je ukupan skor 6:1 i sasvim zaslužen plasman na "Final Four". Šta reći o utakmici u kojoj je igrao samo jedan tim. Prva dva seta istovetna 25:16, dok u trećem kada je na parketu Hale Jezero igrala druga postava domaćina protiv prve postave gostiju, viđena je malo zanimljivija borba, ali ishod je bio isti 25:23. Zanimljivost meča je situacija u drugom setu. Posle prvog tehničkog tajm-auta gosti su vodili sa 8:7, tada je na servis-liniju stao Milan Ilić i očas posla 16:8 za domaćina i drugi tehnički tajm-aut. Tada u igru ulaze rezervisti Radničkog i završavaju započeti posao! Sve u svemu, Radnički je trijumfalno završio 2007.godinu, dok gosti odavno nisu lošiju partiju prikazali u Kragujevcu.