20.09.2021 Stevan Davidović

Brzometna paljba Novomiloševčana

U 6. kolu PFL Zrenjanin u Novom Miloševu, viđen je zanimljiv susret, u kojem je sve rešeno u prvih 11 minuta. Prvi je u metu pogodio Dejan Vijoglavin, posle lepe akcije sa leve strane, da bi samo dva minuta kasnije, posle centaršuta, u želji da izbije loptu, Prpa zatresao sopstvenu mrežu. Bio je to novi šok za goste iz Srpske Crnje, što već u sledećem napadu koristi brzonogi Denis Stojkov za 3:0.

U drugom poluvremenu Novomiloševčani imaju stalnu terensku inicijativu, koju realizuje Golić, golom u 73. minutu za 4:0. Zadovoljni visokim vođstvom domaći su prepustili inicijativu fudbalerima Budućnosti, čiju čast je spasao Kovačević u 87. minutu, za konačnih 4:1.

VOJVODINA (NM): Veskov, Milin, Dakić (Lalić), Terzin, Arsenov, D. Stojkov (Atanacković), Golić (Balaš), Josimović, Marić, Malešev, Vijoglavin BUDUĆNOST: Todorović, Kovačević, Đukanović, Oljača, Tomin, Prokin, Prpa (Lukin), Todorov, Arsin, Perin, Stojičić.

U 7. kolu Vojvodinu očekuje gostovanje u Česteregu i duel sa Napretkom, dok Budućnost, posle dva uzastopna poraza, u subotu 25. septembra, dočekuje Banat iz Čente.