Debakl Pepeljevca u Boru

Borski zonaš nakon prošlonedeljnog poraza u Resavici zaigrao je kako najbolje ume i savladao tim Pepeljevca 4:0 u 3.kolu Pomoravsko-Timočke zone.

Nakon dobrog odigranog prvog poluvrema, dobrih i izglednih šansi za postizanje vodećeg gola borski „crno-beli“ u vođstvo su došli tek u 62.minutu susreta preko Ivana Terzića. Četiri minuta kasnije Mašić je svoj tim doveo u prednost od 2:0. Nepažnju gostujuće odbrane iskoristio je Pejić u 70.minutu susreta, a konačnih 4:0 za Borane postavio je pet minuta pred kraj utakmice povratnik u redove „crno-belih“ Čaurević svojim prvim pogotkom u sezoni.

Boranima će prethoditi trnovit put ka vrhu tabele, a kada se igračka forma usaglasi možemo očekivati od iduće sezone na renoviranom stadionu kraj „pirita“ Srpskoligaški fudbal.

Jedinstvo 4 : 1 Župa
Radnički (L) 2 : 0 Dunav
OFK Bor 4 : 0 Pepeljevac
Timočanin 4 : 0 Rembas
Juhor 1 : 0 Napredak (D)
Ozren 2 : 0 Bošnjane
Dragocvet 0 : 0 Kablovi
Majdanpek 1 : 0 Đerdap