FUD zasluženo jesenji prvak Prve rasinske okružne lige

FK FUD - foto: Žarko Arsić

U 17. kolu Prve rasinske okružne lige FUD je gostovao ekipi Gornjeg Stepoša i pobedio rezultatom 0:2. Domaćin nije ozbiljnije zapretio golu gostiju a gosti su imali tri igledne prilike da pobede i ubedljivije, ali Luković i Čaloveić nisu bili precizni. Gosti su poveli u 23. minutu a strelac je bio Vračarević. Do sigurne pobede FUD je došao u 49. minutu, a gol je postigo Dalibor Čalovejić.

Posle prvog dela prvenstva FUD je zasluženo prvi sa osvojenih 36 bodova sa 11 pobeda, 3 nerešena rezultata i 2 poraza, ali i meč manje sa ekipom Rubina iz Donjeg Stupanja.

Rubin - FUD 0:2 (0:1)

Gornji Stepoš - Gledalaca: 50 .Sudija: Ljubiša Jakovljević ( Kruševac) 6,5. Strelci: Vačarević 23, Dal.Čaloveić u 49. minutu. Žuti kartoni: Milićević, Aleksić, Stanojević (G. Stepoš ). Igrač utakmice: Filip Ignjatović (FUD).

Gornji Stepoš: Anđelković 6, Milosavljević 6,5, Jovanović 6 (od 32. min. Aleksić 6), Stojadinović 6,5, Vujičić 6,5, Da.Janjić 6, Arsenijević 6, Du.Janjić 6 ( od 46. min. Stanojlović 6), Mijatović 6 (od 46. min. Dačić 6), Slavković 6, Milićević 6.
FUD: Jovanović 6, Dar.Čaloveić 6,5 (od 80. min. Šola-), Dal.Čaloveić 7, Vracarević 7 (od 80. min. Vukajlović-), Obradović 7, Pavlović 7, Mitrović 6,5, Zdravković 6,5 (od  86. min Vuković-), Simić 7, Luković 6,5 (od 86. min. Knežević), Ignjatović 7,5.

Čitluk 3 : 3 Vinogradar
Rubin 3 : 2 Temnić 1924
Mladost (T) 1 : 3 Sloga (Ć)
Parunovac 4 : 1 Sebečevac
Trudbenik 4 : 2 13. April
Mačkovac 6 : 0 Sloga (D)