01.10.2012 S.Blagojević

PROL: Trudbenik - Trajal 3:4, prekid u derbiju

Derbi je prekinut u 89 minutu pošto je više igrača Trudbenika napalo sudijsku trojku na čelu sa danas vrlo slabim Oliverom Mijajlovićem koji je utakmicu vodio i pravio greške na obe strane. U tom 89 minutu štoper domaćih Milanović imao je loptu ali su je gosti oduzeli i iz te akcije Bogdanović dovodi Trajal u vođstvo od 4 prema 3.To je bio znak da svi igrači Trudbenika potrče prema sudiji tražeći prekršaj nad Milanovićem.U velikoj gužvi koja je nastala bilo je i udaranja pa je sudija Mijajlović prekinuo utakmicu a u protokol utakmice uneo da je dobio udarce od igrača Trudbenika Nenada Stojkovića,Zorana Čukića i Srđana Lazarevića,pa će po svemu sudeći disciplinski organi FSRO imati pune ruke posla ali i istražni pošto se očekuju i prijave protiv pomenutih. Sama utakmica inače obilovala je golovima i šansama a čini se da je ključni detalj bio 69 minut kada je najbolji igrač Trudbenika Rade Aksentijević promašio penal. Bilo kako bilo ova utakmica igraće se još bar pred disciplinskim organima,možda sudskim ili nekim drugim ružnije veliki derbi nije mogao biti završen.

Strelci:1.0 Zoran Nagulić u 1,1:1 Rakić u 7,1:2 Radojević u 40,2:2 Aksentijević u 45 iz KU, 2:3 Radojević u 56,3:3 Zoran Nagulić u 65,3:4 Bogdanović u 89 minutu.Igralište Trudbenika u Stalaću,gledalaca 200.Sudija Oliver Mijajlović(Brajkovac) 5. Opomenuti igrači:Ivković,Zoran Nagulić,Lazarević,Čukić,Darko Stanojević,Ađanin i Milanović(Trudbenik), Drenovac,Radojević i Rakić(Trajal). Igrač utakmice: Nikola Jovanović (Trajal).

TRUDBENIK: Nešić 6,Ađanin 6,Čukić 5,5(Milojević 6),Vukadinović 7,Milanović 6,Stojković 6,Ivković 5,5,Aksentijević 6,5,Lazarević 5,Zoran Nagulić 7,Darko Stanojević 6.
TRAJAL: Nikola Jovanović 7,5,Rakić 6,5,Lazić 6,5,Nedić 6,Bogdanović 6,5,Radojević 7,Stojanović 6,5,Stefan Jovanović 6,5,Drenovac 7,Milanović 7,Vujović 7.

FUD 2 : 2 Šanac
Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
Jasika 2 : 3 Gradina
Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
Mladost 3 : 0 Naupare